top of page

יעוץ זוגי

למי הטיפול מיועד?

לזוגות המעוניינים לשפר את מיומנויות החשיבה, שיפור מיומנויות תקשורת, רכישת כלים לשיפור תחושת החיות, חיבור לצורך, הבעה והובלה מעשית באופן הדדי. פתרון קונפליקטים ומיומנויות תקשורת בעת משבר. שיפור מערכת היחסים עם הילדים.

זוגות שחווים קונפליקטים ורוצים להגיע להבנות אחד עם השנייה, יצירת הסכם מסודר לסיום, יישוב סכסוכים, גירושין.

התהליך הגישורי מסייע לזוגות שמתמודדים עם:

קונפליקטים, מריבות, סכסוך במשפחה, סכסוך עם שכן.
אבדן התשוקה בקשר.
לא מבינים את הצרכים של הצד השני \ חושבים שהצד השני לא מבין אותם

קצר תקשורתי, צורך בבניית התקשורת המקרבת בין בני הזוג.


הטיפול מסייע למי שמתמודד עם:
בטחון עצמי ירוד
משבר פרידה \ אבדן
כעסים
התמכרויות
בדידות
דכאון
חרדות
פחדים
הדחקות \ טראומות
התנהגות שאינה ראויה \ שאינה משרתת אותו

תהליך עבודה בפגישות

בפגישות עצמן אני מקיימת עם המטופלים שיח פתוח ללא ביקורתיות ושיפוטיות. שיח שכולל הקשבה תוך מתן כלים מעשיים להתמודדות מחשבתית, רגשית והתנהגותית. במהלך הפגישות נבין ביחד אילו דפוסי חשיבה והרגלים קיימים אצלנו. כמו כן, נבין איך ההסתכלות שלנו על המציאות ועל האירועים שקורים לנו בחיים משפיעה על הפעולות שאנו נוקטים. נבין כיצד שינוי המחשבה שלנו על המציאות והתבוננות מזווית אחרת תגרום לנו לחשוב בצורה שתועיל לנו יותר.

אני מלמדת כיצד לשנות דפוסי חשיבה שאינם מקדמים לדפוסי חשיבה שמקדמים ומועילים בטווח הקצר והארוך. למשל לימוד של חשיבה חיובית תשפיע על ההתנהגות שלנו ביום יום. היכרות מעמיקה עם המחשבות שלנו תעזור לנו לשלוט על התגובות שיש לנו במצבים מלחיצים ולהתמודדות עם מצבים של חוסר וודאות. כתוצאה מכך נפחית את תחושת החרדה.
 
בסוף כל פגישה המטופל מקבל דף עם הסבר על הכלים שרכש בקליניקה, הדף יעזור וינחה אותו כיצד יש ליישם את הכלים שבנינו יחד. כמובן שהכלים מותאמים למטופל אישית.

בין פגישה לפגישה

בין פגישה לפגישה אני מביאה שיעורי בית מותאמים בהתאם לצורך האישי של המטופל. השיעורי בית הן מטלות פשוטות לביצוע. בסוף כל יום יש לעדכן אותי כיצד עברה המשימה. בפגישה שאחריה אני והמטופל עוברים על הדיווחים היומיים ולפי התוצאה והשיח בפגישה אנו מבינים מה צריך לשפר, איזה קשיים היו וכיצד להתמודד איתם בהמשך.

ערך מוסף

הגברת השמחה.
תחושת שליטה במרחב.
תחושת שייכות.
בטחון עצמי, אהבה עצמית. קבלה עצמית.
מתן שיעורי בית בין פגישה לפגישה ומעקב אישי אחר התהליך על מנת להגיע למיצוי גבוה של יעילות והצלחה.

היכן מתקיימים המפגשים?
המפגשים מתקיימים בזום \ בקליניקה בגבעת שמואל.

קצת עליי:

רותם ארבסט מטפלת רגשית ומנטורית להעצמה. אני משלבת בתהליכי האימון/טיפול דמיון מודרך, מיינדפולנס, הילינג קואצ'ינג ועוד. עוזרת לאנשים באימוץ הרגלים חדשים לחיים פשוטים ומלאי עוצמה. למדתי NLP (דמיון מודרך) במכללת תוצאות ו-CBT  (טיפול קוגניטיבי) באוניברסיטה הפתוחה. הכשרות אלו העניקו לי את היכולת לסייע לאנשים שסובלים ממגוון רחב של בעיות רגשיות  ומטליות. כל זה תוך מתן כלים פרקטיים שמסייעים למטופלים להגיע לחיים מאושרים יותר. אני מנגישה את הכלים בדרך הפשוטה והיעילה ביותר יותר כדי שיהיה ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל טיפול.  

אשמח שתגיעו אליי לפגישה שתעזור לכם לחיות חיים כפי שאתם רוצים באמת!
ליצירת קשר ניתן לפנות אליי במספר: 054-2543434
או להשאיר פרטים ממש כאן למטה.

bottom of page