top of page

גישור

 

למי התהליך מיועד ?

זוגות שחווים קונפליקטים ורוצים להגיע להבנות אחד עם השנייה, יצירת הסכם מסודר לסיום, יישוב סכסוכים, גירושין.

התהליך הגישורי מסייע לזוגות שמתמודדים עם:

קונפליקטים, מריבות, סכסוך במשפחה, סכסוך עם שכן.
אבדן התשוקה בקשר.
לא מבינים את הצרכים של הצד השני \ חושבים שהצד השני לא מבין אותם

קצר תקשורתי, צורך בבניית התקשורת המקרבת בין בני הזוג.

תהליך עבודה בפגישות:

בפגישות לומדים כיצד לייצר אינטימיות מחדש על ידי הקשבה לצד השני והבנה שזוגיות טובה תייצב את הבית ותבנה ביטחון. יתכן שבמהלך החיים כל אחד מכם יתפתח ויתחבר לתחומים אחרים ונוצר פער. המטרה היא להחזיר אתכם לאותה תשוקה שהייתה לכם בעבר או לאתר תשוקות חדשות משותפות. במידה והזוג יחליט להיפרד, התהליך מתאים גם לזוגות שיחליטו להיפרד ומעוניינים בהליך ממקום בטוח, מאפשר שיח בו כל צד ירוויח שקט, שלווה והוגנות.

התפקיד שלי כמגשרת זה לגרום לזוגות שבאים אליי להבין שהתוצאה של זוגיות טובה היא שכל צד יקבל שקט נפשי, משפחה שלמה ומערכת יחסים איכותית ויעילה לטובת הילדים. כמו כן, נשוחח על מה כל אחד מוכן לפתוח במשא ומתן וכיצד ניתן להתחשב בצד השני. בין היתר ניצור רשימה של קווים אדומים - על מה כל צד לא מוכן לוותר. את הרשימה זו כל אחד מבני הזוג ירשום בנפרד. כמובן שהמטרה היא ששני הצדדים יהיו מרוצים ושאף אחד לא ירגיש מנוצל או מופסד. תוך דיון משותף ניתן להגיע להסכמות שמקובלות על שני הצדדים.

 

לצורך איתור התשוקות המשותפות נערוך תרגיל ובו כל אחד ירשום את התשוקות המניעות את חייו. לאחר מכן נתמקד בתשוקות המשותפות שקיימות אצל שני הצדדים. נבדוק כיצד ניתן להכניס אותן לחיים ואיזה תועלת זה יביא לקשר. כמובן שנשתמש בעוד מגוון כלים פרקטיים שיעזרו לייצוב הקשר, בדגש על הדברים שיעזרו ויתאימו לכם באופן אישי.

כמו כן, לזוגות שמעוניינים ליצור הסכם לסיום הקשר יצטרף לתהליך עו״ד מוסמך לכתיבת הסכם סופי עד לחתימתו בבית המשפט במידת הצורך.

 

ערך מוסף:

חסכון זמן
חסכון כספי
יצירת כבוד הדדי
אמפתיה
בטחון
איתור אינטרסים ושיח מנוטרל אמוציות שמוביל הקשבה
תהליך הגישור מאפשר תקשורת מועילה, שיח מקדם, תחושת סיפוק וסגירת מעגלים שאינם פתורים

היכן מתקיימים המפגשים?
המפגשים מתקיימים בזום \ בקליניקה בגבעת שמואל.

 

קצת עליי:

רותם ארבסט מטפלת רגשית ומנטורית להעצמה. אני משלבת בתהליכי האימון/טיפול דמיון מודרך, מיינדפולנס, הילינג קואצ'ינג ועוד.  עוזרת באימוץ הרגלים חדשים לחיים פשוטים ומלאי עוצמה. למדתי NLP (דמיון מודרך) במכללת תוצאות ו-CBT  (טיפול קוגניטיבי) באוניברסיטה הפתוחה. הכשרות אלו העניקו לי את היכולת לסייע לאנשים עם מגוון רחב של בעיות רגשיות  ומטליות. כל זה תוך מתן כלים פרקטיים שמסייעים למטופלים להגיע לחיים מאושרים יותר. אני מנגישה את הכלים בדרך הפשוטה והיעילה ביותר יותר כדי שיהיה ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל טיפול.  

הסמכות שלי בתחום הגישור:

2013 גומא - קורס בסיסי-מגשר מוסמך

2014 גבים - קורס גישור משפחתי

2014 גבים - קורס גישור בתהליך פרידה וגירושין

2015 פרקטיקום - התנסות מעשית
הכשרה פרטית אצל עו״ד אדד - התנסות מעשית בתביעות קטנות מטעם בית המשפט לתביעות קטנות בנתניה.


אשמח שתגיעו אליי לפגישה שתעזור לכם לחיות חיים כפי שאתם רוצים באמת!
ליצירת קשר ניתן לפנות אליי במספר: 054-2543434
או להשאיר פרטים ממש כאן למטה.

bottom of page